Koło szachowe
przy IV Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu


Zarząd ☺, czyli osoby które są prawie zawsze i się poczuwają


Tomek Czarkowski3e Najbardziej fanatyczny przedstawiciel koła. Najpotężniejszy i najbardziej doświadczony z nas wszystkich. Fan i twórca fabuł fantasy oraz stosownych atrybutów z drewna. Programista i zwolennik wolnego oprogramowania.
Artur Paczuski3e Kilkukrotny współorganizator szkolnych Imprez na Orientację. Osoba równie zorganizowana co niezorganizowana, równie przewidywalna co i nieprzewidywalna. Pasjonat astronomii.
Artur Szubarga3d Stał na czele czynnika uczniowskiego podczas reaktywacji koła we wrześniu 2013. Ostatnimi czasy nieco mniej aktywny w sprawach organizacyjnych, ale już powoli wraca do współopiekowania się kołem.
Michał Krzysztof Feiler
(ArchieT)
2e Administrator tej strony. Zwolennik wolnego oprogramowania, programista. Gracz Ingress[ENL] od kwietnia 2013. Woli Esperanto od angielskiego. Z rzeczy używanych w szkole: twórca programu do generowania wyników szkolnych Marszy na Orientację. Koordynator projektu robota grającego w 3 Man Chess.
Tomek Rahn
(Drejzer)
2e Zwany również "Samurajem", fan anime. Mocno zainteresowany grami komputerowymi. Jednak gdy rozmawia się z nim o czymś, o czym on nie chce rozmawiać, krótko i natychmiastowo ucina temat, wykorzystując do tego często słuchawki — jeżeli więc wciąż jeszcze z tobą o czymś rozmawia, możesz być pewien, że wbrew pozorom go zainteresowałeś. Nałogowo trzyma w zębach biedne, czterocentymetrowe francuskie ołówki.
Jan Kamiński2e Wiecznie niezorganizowany, nawet dwuzłotówki ma rozłączone na dwoje, zamiast nosić je w jednej części, to samo tyczy się nawet pierwotnie integralnych części części (sic) długopisów. Jak mu się nudzi bądź wejdziesz mu na ambicję, wytrwale dokończy nawet najbardziej toporne roboty, np. jak trzeba policzyć ostatnie cyfry dla 600 kolejnych liczb ciągu Fibonacciego, to policzy.